Set 6 vathe Shfaq më të madhe

Set 6 vathe

BIL0197

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set me 6 vathe per femra

Me forma dhe madhesi te ndryshme

Rrine ngjitur ne vesh dhe jane mjaft te kendshme

Ngjyra silver mjaf antike ne stil dhe dukje 

Nje pale jane me ngjyre gurkali dhe mjaft te vecanta

Kombionohen lehte dhe jane material cilesor

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: