Set 9 vathe

BIL0196

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set me 9 vathe per femra

Me forma dhe madhesi te ndryshme

Rrine ngjitur ne vesh dhe jane mjaft te kendshme

Ngjyra gold dhe me gure te vegjel shndrithsem

Kombionohen lehte dhe jane material cilesor

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: