Spile blu Shfaq më të madhe

Spile blu

BIL0168

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Spile per kostumin apo xhaketen e femrave.

Ne forme trendafili ngjyre blu.

Elegante dhe plot stil, qe zbukuron veshjen.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: