Spille jeshile

BIL0167

Leke 1,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Spile ne forme merimange.

Ngjyre jeshile me pjese metalike e gure te shndritshem.

Mjaft elegante dhe stil.

Per mbremjet tuaja ta vecanta, qe te dukeni elegante.

Nje ide mjaft e mire per dhurate.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: