Varse fashion Tulip Shfaq më të madhe

Varse fashion Tulip

BIL0156

Leke 1,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Varse Fashion Tulip

Varese ne formen e nje luleje tulipani

Me disa gure te shndritshem ngjyre silver dhe disa tulipane me te vegjel te varur poshte

Ngjyra gold. Mjaft elegante dhe stil i vecante per mbremjet tapo perditshmerine tuaj

Nje aksesor i nevojshem qe ploteson veshjen tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: