BIL0155

Set Varse dhe Vath Dragonfly

Leke 2,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set Varese dhe Vathe Dragonfly  

Nje set varese dhe vathe ngjyre gold per femra  

Material qe nuk nxihet  

Me dizenjo te vecante dragoi fluturues  

Lehtesisht i kombinueshem dhe mjaft stil

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: