Varse Shfaq më të madhe

BIL0149

Varse

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Varse elegante forme vezake per femra.

Nderthurja e gurave dhe e formave te ndryshme te cilat mbushin rrethin e bejne varsen te duket e vecante.

Tek varsja dominon ngjyra gold.

Gurat jane te ndritshem me ngjyre roze, jeshile dhe transparent.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: