Petulla Maker Max Ak700 Shfaq më të madhe

Petulla Maker Max Ak700

Leke 2,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje paisje qe ben petulla te mrekullueshme

Petulla beres i markes Max modeli Ak 700

Fuqia maksimale eshte 700W. Mund te beni 7 petulla njekohesisht

Materili i paisjes nuk ngjit dhe ben petulla te shijshme dhe pa yndyre

Doreza rezistente ndaj nxehtesise dhe termostat automatik

Me drita qe tregojne kur eshte e ndezur dhe fikur

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: