Aksesore per floket (kapse) Shfaq më të madhe

Aksesore per floket (kapse)

BIL0147

Leke 590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kapese per Floket

Nje kapse dizenjo e vecante per floket

Elegante dhe plot sharm qe ploteson look-un tuaj

Me nje lule te madhe ngjyre jeshile dhe gure si perla

Dukuni plot stil dhe kombinojeni kapsen me veshjen tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: