Spilevintage Shfaq më të madhe

Spilevintage

BIL0146

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Spile Vintage

Spile ne forme luleje e mbushur me kristale te kuq.

Me pjese metalike ngjyre bronx e cila i jep nje pamje te vjeter Vintage.

Mjaft elegante dhe stil.

Per mbremjet tuaja ta vecanta, qe te dukeni elegante.

Nje ide mjaft e mire per dhurate.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: