Aksesore per floket (kapse) Shfaq më të madhe

Aksesore per floket (kapse)

BIL0143

Leke 390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje kapse dizenjo e vecante per floket

Elegante dhe plot sharm qe ploteson look-un tuaj

Me nje lule  me petale te madha ngjyre lejla dhe nje gur si perle

Dukuni plot stil dhe kombinojeni kapesen me veshjen tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: