Portofol roze

BIL0194

Leke 2,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Portofol per femra mjaft trendy

Me ngjyre roze te lehte me blu, mjaft stil i vecante dhe terheqese

Material lekure e perpunuar

Me nje ndarje me zinxhire dhe nje tjeter per kartat dhe dokumentet tuaja

Me nje mbishkrim terheqe, dhe i pershtatshem per ditet e veres

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: