Vathe Ngjyre Gold

BIL0193

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Vathe me ngjyre gold per femra

Me gura te vegjel, material qe nuk nxihet

Ne formen e nje luleje qe vjen ne te gjithe pjesen e poshteme te veshit

Shume stil dhe te kendshem per cdo rast

Kombinohen lehte dhe jane mjaft praktike

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: