Varse design

BIL0157

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Varese me nje stil dhe dizenjo te vecante

Me topa te rrumbullaketa material cope me ngjyra te ndryshme

Pjesa e vareses me rruaza ngjyre te zeze

Nje prej topave te rrumbullaket ka diameter 2.5cm ndersa e gjithe gjatesia e varese eshte 45 cm

Kombinohet lehte dhe eshhte nje akesor i pershtatshem qe ploteson veshjen tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: