Vath double mat Shfaq më të madhe

Vath double mat

BIL0139

Leke 790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Vathe Double Mat

Vathe me nje model sportiv dhe trendy.

Nga njera ane kane forme kubi dhe nga ana tjeter kane forme sfere.

Me ngjyre mente mat.

Te pershtatshme per ditet pranverore ose verore.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: