FP0005_Y

Cante Shpine Mikro 624

Leke 1,290

-Leke 200

Leke 1,490 pa TVSH

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Çante shkolle per djem.

Material polyester mjaft cilesore.

Me nje ndarje te madhe kryesore e cila eshte e ndare ne dy hapsira te brendshme.

Hapja dhe mbyllja behet me zinxhir.

Ka tre xhepa ne pjesen e jashtme, dy te vegjel anasore dhe nje te madh per fletoret .

Pjesa e pasme me ngjyre te zeze dhe rripa me gjatesi te rregullueshme sipas deshires.

Çanta ka dizenjo e cila pershtatet me futbolldashesit.

Praktike me stil te thjeshte dhe e rehatshme ne shpinen e femijes.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: