Varse EUROPEAN Style Shfaq më të madhe

Varse EUROPEAN Style

BIL0132

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Varse European Style

Varese me zinxhire gold

Elegante me dizenjo disa pjese cilindrike me ngjyra te ndryshme,gold, e zeze, gri dhe roze

Stil i vecante dhe teper modern

Kombinohet lehte me fustane per mbremjet tuaja te vecanta

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: