Vathe Shfaq më të madhe

Vathe

BIL0128

Leke 390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Vathe Ngjyre Blu

Vathe elegant ngjyre blu me gold.

Model i theshte me nje fjongo te vogel ne te cilen varet nje kub kristali.

Vathet jane te vegjel dhe te shkurter.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: