Byrzylyk tourqoise Shfaq më të madhe

Byrzylyk tourqoise

BIL0117

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Byrzylyk Tourqoise

Byrzylyk teper i vecante dhe modern.

Ne qender te tij eshte nje gure Tourqoise dhe nje gjysem hene.

Modeli i vecante qe ka e ben ate te pelqyer nga femrat.

I pershtatshem per nje tip sportiv dhe trendy.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: