Cante Shpine Mikro 630 Shfaq më të madhe

Cante Shpine Mikro 630

Leke 1,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cante shkolle, model i pershtatshem per djem dhe vajza .

Vjen ne dy ngjyra e kuqe dhe blu, secila me detaje dhe zinxhire me ngjyre te zeze.

Material polyester mjaft cilesore.

Me nje ndarje te madhe kryesore e cila hapet dhe mbyllet me zinxhir.

Ka kater xhepa ne pjesen e jashteme, dy te vegjel anasore me rrjete dhe dy me madhesi te ndryshme te cilet hapen dhe mbyllen me zinxhir.

Rripa kane gjatesi te rregullueshme sipas deshires.

Praktike me stil te thjeshte dhe e rehatshme ne shpinen e femijes.

Permasat 59 x 33 x 16 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: