FP0010

Cante Shpine Mikro 543

Leke 1,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cante material poliester per te gjithe femijet qe nisin vitin e ri shkollor

Me nje dizenjo me motive e ngjyra te ndryshme te theksuara kryesisht per vajza

Rripa te bute per shpinen e bejne mjaft praktike kete cante

Canta ka nje ndarje kryesore qe hapet dhe mbyllet me zinxhire

Dy xhepa te jashtem nje me hapje te rrumbullaket te vegjel

Me dy xhepa rrjete ne pjeset anesore per shishen e ujit apo çdolloj objekti

  • Permasat (cm): 56 x 33 x 16 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: