Cante Shpine Mikro MB-555 Skull

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cante shpine me dizenjo kafka me ngjyre te bardhe

Material poliester mjaft cilesore

Me nje ndarje te madhe kryesore hapje e mbyllje me zinxhire

Ka tre xhepa ne pjesen e jashtme, nje te vogel me zinxhire vertikalisht, 2 te medhenj per fletoret dhe dy anesore

Pjesa e pasme me ngjyre te zeze dhe rripa me gjatesi te rregullueshme sipas deshires

Vjen ne dy ngjyra gri dhe roze 

Praktike mjaft stil i thjeshte dhe e rehatshme ne shpinen e femijes

  • Permasat (cm): 54 x 33 x 16 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: