Cante Shpine Mikro MB-702

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cante shkolle, model i pershtatshem per djem dhe vajza.

Material poliester mjaft cilesore.

Me nje ndarje te madhe kryesore e cila eshte e ndare ne dy hapsira te brendshme.

Hapja dhe mbyllja behet me zinxhir.

Ka kater xhepa ne pjesen e jashtme, dy te vegjel anasore me rrjete dhe dy me madhesi te ndryshme te cilet happen dhe mbyllen me zinxhir.

Pjesa e pasme me ngjyre te zeze dhe rripa me gjatesi te rregullueshme sipas deshires.

Praktike me stil te thjeshte dhe e rehatshme ne shpinen e femijes.

Vjen ne 4 ngjyra te ndryshme ku ju mund te zgjidhni te preferuaren, e zeze, blu, violet dhe e kuqe

  • Permasat (cm): 52 x 33 x 16 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: