Cante Shpine Mikro 192

Leke 1,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cante per vajza me dy ngjyra

Material polyester mjaft cilesore

Me nje ndarje te madhe kryesore hapje e mbyllje me zinxhire

Ka dy xhepa ne pjesen e jashteme, nje te vogel, nje te madh per fletoret dhe nje anesore

Pjesa e pasme em ngjyre te zeze dhe rripa me gjatesi te rregullueshme sipas deshires

Vjen ne dy ngjyra roze dhe e kuqe

Praktike mjaft stil I thjeshte dhe e rehatshme ne shpinen e femijes

  • Permasat (cm): 48 x 33 x 16 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: