FP0009

Cante Shpine Mikro MB-555 Peace

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cante material poliester per te gjithe femijet qe nisin vitin e ri shkollor

Me nje dizenjo  te thjehste ngjyre e erret me disa vizatime topash te bardhe

Rripa te bute per shpinen e bejne mjaft praktike kete cante

Canta ka nje ndarje kryesore qe hapet dhe mbyllet me zinxhire

Tre xhepa te jashtem dy me hapje te rrumbullaket dhe nje me hapje vertikale

Me dy xhepa rrjete ne pjeset anesore per shishen e ujit apo cdolloj objekti

  • Permasat (cm): 55 x 33 x 16 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: