Cante Shpine Mikro 711

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cante material poliester per te gjithe femijet qe nisin vitin e ri shkollor

Materiali cilesor dhe rripat e bute per shpinen e bejne mjaft praktike kete cante

Vjen ne disa ngjyra bojqielli, blu, jeshile dhe roze 

Cant aka nje ndarje kryesore qe hapet dhe mbyllet me zinxhire

Ka vend ne bendesi per fletoret dhe blloqert e shenimeve

Dy xhepa te jashtem nje me hapje te rrumbullaket dhe nje me te vogel horizontale

Me dy mbajtese anesore per nje mbyllje te sigurte te librave

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: