Cante Shpine MB-179

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Çante material poliester per te gjithe femijet qe nisin vitin e ri shkollor.

Materiali cilesor dhe rripat e bute per shpinen e bejne mjaft praktike kete cante.

Gjatesia e rripave eshte e rregullueshme

Vjen ne disa ngjyra e zeze, blu, pink dhe gri

Çanta ka nje ndarje kryesore qe hapet dhe mbyllet me zinxhire.

Nje xhep te jashtem me mbyllje horizontale.

  • Permasat (cm): 47 x 33 x 16 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: