Ditar Shkollor 12 Muaj Lonsdale

NOL0322

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ditar per shkolle me dizenjo te vecante

Flamurin anglez dhe ngjyren baze te zezen

Ditari ka faqe per çdo muaj ku femija mund te shenoje gjithcka qe i duhet.

Nje aksesor i nevojshem per shkolle

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: