Cante Shkolle Spiderman 3D Primo- 17 cm

NOL0343

Leke 3,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per te gjithe ata femije qe adhurojne Spidermanin

Nje cante material poliestre e nje cilesie mjaft te mire

Me ngjyre te kuqe dhe blu 3D Primo -17 cm

Me nje hapje te madhe kryesore me zinxhire

Nje xhep te jashtem te madh dhe nje anesore

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: