LF0195

Faqore “Wet your Whistle”

Leke 2,800

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Faqorja qe do ju ngreje humorin.

Per miqte pije dashes dhe aventuriere kjo eshte nje dhurate teper simpatike.

Kapaciteti: 142 ml.

Permasat: 10.5cm x 9cm x 2.5cm.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: