Faqore “No great Story” Shfaq më të madhe

LF0192

Faqore “No great Story”

Leke 2,800

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Faqorja qe do ju ngreje humorin.

Per miqte pije dashes dhe aventuriere kjo eshte nje dhurate teper simpatike.

Kapaciteti: 142 ml.

Permasat: 9cm x 9cm x 3cm.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: