Mbajtese kirpe/piper “Ketri” Shfaq më të madhe

LF0187

Mbajtese kripe/piper “Ketri”

Leke 1,500

Detajet

Dekore funksionale per miqte e vecante.

Mbajtese kripe dhe piperi ne forme ketri dhe lajthie.

Material porcelan i bardhe me detaje gold.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: