SL0379

Makine e Telekomanduar Ferrari RC 1:24

Leke 2,190

Detajet

Makine Ferrari me telekomande per femije

Marka Rastar modeli RC 1:24, ngjyre e kuqe

Materiali plasctike e nje cilesie te larte  me kontroll te plote funksional

Madhesia 17 x 7 x 5 cm punon me bateri 3AA per veturen dhe 2 AA 

Per fmeije mbi 6 vjeç

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: