Makine e Telekomanduar Ferrari RC 1:14 Shfaq më të madhe

SL0378

Makine e Telekomanduar Ferrari RC 1:14

Leke 4,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per te gjithe ata qe adhurojne luksin dhe shpejtesine

Nje makine Ferrari me telekomande marka Rastar RC 1:14

Me nje kontroll te plote funksional qe e kthen makinen mbrapa e con para, majtas e djathtas

Ndihmon femijene te koordinoje levizjet

Nje ide mjaft e mire per dhurate

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: