Lunch Box Frozen+Shishe Uji Frozen 500Ml+Cante Kopshti Frozen

ER0173

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Lunch Box Frozen+Shishe Uji Frozen 500Ml+Cante Kopshti Frozen

Set per vajzat e vogla te kopshtit me Frozen

Nje cante nje shishe per ujin 500ml dhe nje kuti per ushqimin

Canta per femije me ngjyre pink dhe te zeze pjesen mbrapa.

E pershtatshme dhe me madhesine e duhur per kopesht.

Me dy rripa ngjyre te zeze. Permasa: 32 x 20 x 8 cm

+

Kutine lunch Box me dy kukullat e dashura Elsen dhe Anen

Ngjyre roze me bojqielli me nje luge dhe pirun te vogel ngjyre roze

Ka dy ndarje, pjesen e siperme te levizshme qe mund te hiqet ose te vendoset sipas deshires

Materiali plastike

+

Shishe uji me sasi 500ml

Me dizenjo Frozen, ngjyre lejla e celur me tapen e kuqe

Materiali alumini mjaft praktike dhe e lehte per femijen

Gjithcka qe ju duhet per kete sezon te ri 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: