Cante Fashion Minnie & Mickey I Love Paris

NOL0333

Leke 1,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cante me dizenjo Minnie & Mickey I love Paris

Materiali lekure e perpunuar me ngjyre te bardhe

Me nje rrip ngjyre te zeze cope i gjate sipas deshires

Forma drejtekendeshe e vogel dhe praktike

E pershtatshme per vajzat ne ditet e piknikut apo eksurioneve me shkollen

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: