Cante Shkolle Am. Hot Wheels + Ditar Shkollor 10 Muaj Hot Wheel 258

ER0165

Leke 4,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Behuni gati per ditet e shkolles me canten Hotwheels.

Per te apasionuarit pas makinave Hotwheels.

Bashke me canten eshte edhe ditari shkollor.

Canta ka dy xhepa te mdhenj me hapsira te mjaftueshmte per librat dhe mjetet e tjera.

Xhepat kane mbyllje me zinxhir.

Canta ka nje vend special per te mbajtur edhe skateboardin.

Me ngjyre blu dhe dizenjo te ndryshme.

Ditari shkollor eshte i projektuar per 10 muaj.

Eshte i vecante dhe me ngjitese e figura te ndryshme makinash Hotwheels.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: