Cante Shkolle Sweet Years White + Ditar Shkollor 12 Muaj Sweet Years

ER0164

Leke 3,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Gati per diten e pare te shkolles me gjithcka qe ju duhet

Nje set me cante dhe ditarin me 12 muajt e vitit Seet Years

Ditari ka faqe per cdo muaj ku femija mund te shenoje gjithcka qe i duhet

Canta eshte e bardhe me te zeze, material cope e trashe si xhins

Me xhepa qe te japin idene e pantallonave

Me dy ndarje te medha ne pjesen e siperme per librat dhe fletoret e femijes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: