Cante Shkolle Est. New Flag Lonsdale + Ditar Shkollor 12 Muaj Lonsdale

ER0163

Leke 7,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Gati per diten e pare te shkolles me gjithcka qe ju duhet.

Nje set me cante dhe ditarin me 12 muajt e vitit Lonsdale.

Ditari ka faqe per cdo muaj ku femija mund te shenoje gjithcka qe i duhet.

Canta eshte blu me te kuqe, material poliester.

Me dy ndarje te medha ne pjesen e siperme per librat dhe fletoret e femijes.

Dy xhepa me te vegjel te jashtem.

Canta ka dy zinxhire anesor me te cilet mund te zgjerohet.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: