Cante Shkolle Est. Patty

NOL0326

Leke 3,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Çante per vajza Est.Patty

Me ngjyre te zeze dhe dizenjo roze

Me dy ndarje te medha brenda cantes ndersa 2 xhepa me zinxhire ne pjesen e jashteme

Hapja dhe mbyllja e cantes eshte me kapse mberthyese

Rripa me gjatesi te rregullueshme sipas deshires

Mund te zgjerohet ne pjesen anesore nese ka shume libra per tu mbajtur, dhe per te mos qendruar e fryre

Pjesa e pasme e cantes material i sfungjer per nje rehati ne shpinen e femijes

Canta ka nje ka nje aksesor mjaft te kendshem qe eshte varur tek xhepi i siperm, nje atllete gold te vogel

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: