Cante Shkolle Star Wars Superstar 17

NOL0327

Leke 5,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cante shkolla per djemte e apasionuar pes filmit te njohur "Star Wars".

Me dy hapsira te mdhaja per librat dhe fletore.

Me nje xhep te jashtem.

Dy zinxhirat anesor bejne te mundur zgjerimin e cantes.

Me ngjyre te zeze dhe te kuqe. Materiali poliester.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: