ER0156

Set Atlas Gjeografik i Botës dhe Loder La Scienza Nella Serra Clementoni

Leke 4,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje set i vecante per femijet te cilet duan te eksplorojne boten dhe te apasionuar me botaniken.

Seti permban:

1.Atlasin gjeografik te botes per femije.

Perdorimi i hartave me te fundit me nje informacion te hollesishëm e bejne kete atlas nje udhezues te plote per mesimin e gjeografise.

Hartat pasurohen me ilustrime plot ngjyra, te cilat plotesojne me se miri informacionin e pasur qe percjell ky atlas.

2.Setin Shkenca ne sere, e markes Clementoni.

Nje set shkencor i cili do tju mesoje shume te reja rreth botanikes.

Fale seres trensparente ju do te shikoni sesi do te rriten bimet dite pas dite.

Kjo sere ka nje sistem te ri ujitje si dhe nje sistem ventilimi te inkorporuar.

Seti permban fara te ndryshme, kavanoze si dhe disqe terreni per rritjen e bimeve ne cdo stine.

E pershtatshme per femije te moshave mbi 8 vjec.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: