Cante Shkolle Roze me logo Blu

KMD0069

Leke 1,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Çante me ngjyre roze

Me logon adidas dhe foto atlete te stampuara

Material i forte dhe mjaft cilesore

Me rripa me gjatesi te rregullueshme, te zgjatshme sipas deshires

Vend per fletoret, mjetet e shkolles dhe shishen e ujit

Canta eshte shumefunksionale me shume xhepa dhe mjaft praktike ne shpinen e femijes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: