Cante Kopshti Frozen

NZ0038

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cante per femije me ngjyre pink dhe te zeze pjesen mbrapa.

E pershtatshme dhe me madhesine e duhur per kopesht.

Me personazhet e dashur te femijeve Frozen.

Me dy rripa ngjyre te zeze.

Te rehatshem dhe mjaft praktik per shpinen e femiejes tuaj.

Permasa: 32 x 20 x 8 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: