ER0150

Loder L'Ecosistema Clementoni + Libri I Madh I Eksperimenteve

Leke 5,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set Loder L'Ecosistema Clementoni + Libri I Madh I Eksperimenteve

L'Ecosistema eshte Loder shume atraktive nga marka Clementon.

Shnderron avujt e ujit ne shi dhe rrit bimet.

Me kete produkt ju mund te luani aktivitete shkencore: per te analizuar cilesine e ujit, per te rritur bimet dhe per te perjetuar ciklin natyror te ujit.

Permnan: baze ekosistemi, termometer, mini re, bustine me fara bime (2 lloje), manuale ilustruese etj.

E pershtatshme per femijet mbi 8 vjec.

+ Libri I Madh I Eksperimenteve

Me një numër të pafund eksperimentesh do të zbuloni të fshehtat e ajrit, ujit dhe dritës, të fshehtat e lëvizjes dhe ekuilibrit të trupave, magnetizmit dhe elektricitetit, të fshehtat e kimisë dhe të shqisave.

Per femijet 7-13 vjeç

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: