ER0149

Loder La Scienza Nella Serra Clementoni + Libri I Madh I Eksperimenteve

Leke 5,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Seti per shencetaret e vegjel.

Libri i eksperimenteve do tju mesoje gjera te reja mbi shkencen. Me nje numer te pafund eksperimentesh do te zbuloni te fshehtat e ajrit, ujit dhe drites, te fshehtat e levizjes dhe ekuilibrit te trupave, magnetizmit dhe elektricitetit, te fshehtat e kimise dhe te shqisave.

Ndersa seti "Shkenca ne sere" do tju mesoje shume te reja rreth botanikes. Fale seres trensparente ju do te shikoni sesi do te rriten bimet dite pas dite.

Per femije mbi 8 vjec.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: