ER0146

Clementoni Loder Il Super Laboratori Delle Scienze + Enciklopedi E Përseve

Leke 4,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Seti per kureshtaret e vegjel.

Libri "Enciklopedia e perseve" do tu jape pergjigje te gjitha pyetjeve qe femijet kane. Do te gjeni gjithçka rreth hapesires, tokes, botes se gjalle, njeriut dhe shkences: Pyetje, pergjigje, fakte, rekorde, veprimtari dhe pyetesore.

Ndersa loja nga Clementoni "Super laboratori i shences" do tju mesoje cdo gje me konkretisht. Laboratori perfshin: Paleontologjine, botaniken, Anatomine dhe Kimine.

Per femije 8 vjeç e siper

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: