Loder La Mia Prima Chimica Clementoni + Libri Im I Eksperimenteve

ER0144

Leke 3,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Seti per shencetaret e vegjel.

Libri i eksperimenteve do tju mesoje gjera te reja mbi shkencen.

Ndersa seti i eksperimenteve nga Clementoni do tju mesoje ti praktikoni ato. Nje loje per kimistet e vegjel, me te cilen mund te realizohen rreth 100 eksperimente te thjeshta dhe te sigurta.

Zbuloni te fshehtat e shkences me 101 eksperimente zbavitese qe mund t'i realizoni edhe ne kushtet e shtepise. Hyni ne nje bote magjike, ku do te mesoni duke u argetuar.

Per femije 8 vjeç e siper

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: