Canta Kopshti Frozen-17 Mc

NOL0312

Leke 2,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cante per femije me ngjyre pink.

E pershtatshme dhe me madhesine e duhur per kopesht.

Me personazhet e dashur te femijeve Frozen.

Me dy rripa e vegjel ngjyre pink me bojqiell.

Me tre xhepa te jashtem ku njeri mbyllet me zinxhir.

Te rehatshem dhe mjaft praktik per shpinen e femijes tuaj.

  • Permasat (cm): 30 x 21 x 5 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: