Cante Kopshti Star Wars

NOL0309

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Çante per femijet qe shkojne ne kopesht

Per djemte e vegjel me imazhet e Star Wars te stampuar

Hapja dhe mbyllja me zinxhire dhe xhep ne pjesen e jashteme

Ngjyra e zeze me printime ngjyre te kuqe dhe te bardhe

Me rripa material i bute per shpinen e femijes

  • Permasat (cm): 22X10X10 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: